JUP Coin ve Bu 4 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

KIP Protocol, ödül olarak özel bir KIP Soulbound Token başlatacağını açıkladı. Jupiter (JUP Coin), takas işlevinde Jito Paketlerine dayalı bir bahşiş işlevi başlatacağını duyurdu. Robinhood Wallet, artık Polygon’un proof-of-stake (PoS) ağında cross-chain takasları destekliyor. Ve daha fazlası…

MATIC, JUP Coin ve 3 altcoin’den haberler var!

KIP Protocol, SoulBound tokenlarını piyasaya sürüyor

AI tabanlı Web3 protokolü KIP Protocol, ödül olarak özel bir KIP Soulbound Token başlatacağını duyurdu. Bu ödüller, “Genesis Etkinliği “nin ilk sezonunda en az 7 döngüyü tamamlayan topluluk üyelerine gidecek. Açıklamaya göre, her bir KIP Soulbound Token, sahiplerine KIP token’larının cüzdanlara doğrudan airdrop’u, yaklaşan satış faaliyetlerine öncelikli katılım, KIP ekosistemi ve ortak projelerin ilk deneyimi ve gelecekteki piyango etkinliklerinde kazanma şansının artması gibi birçok özel hak sağlayacak.

KIP Protocol, Soulbound Token’ları ve “Genesis NFT’leri “nin, topluluk üyelerine destekleri ve bağlılıkları için geri vermeyi amaçlayan, büyüyen ve gelişen ödül sisteminin önemli bileşenleri olduğunu söyledi. KIP Protocol bu yılın Şubat ayında Animoca Ventures liderliğinde stratejik bir finansman turunu tamamladığını duyurmuştu.

VeChain: X-node ödül dengesi sorunu Pazartesi günü çözülecek

VeChain resmi olarak bazı kullanıcılar tarafından bildirilen X-node ödül dengesi sorununun Pazartesi günü çözüleceğini belirten bir güncelleme duyurusu yayınladı. Tüm X-node ödüllerini her zamanki gibi üretecek. Ayrıca, onarım tamamlandıktan sonra beklenen miktara göre talep hakkı olacak.

Yeni bir balina adresi Binance’ten yüklü ETH ve USDT çekti

On-chain gözlemci Ember’e göre, yeni oluşturulan bir adres gün içinde Binance’ten 118,7 milyon dolar değerinde varlık çekti. Bunlar: 7.402 ETH (23,03 milyon USD) + 95,67 milyon USDT. Ember, adresin Justin Sun’a ait olduğundan şüpheleniyor. Ember, gelişmeyi şu ifadelerle paylaştı:

Yeni oluşturulan bir adres son 16 saat içinde Binance’ten 118,7 milyon dolar değerinde varlık topladı: 7.402 ETH dolar (23,03 milyon dolar) + 95,67 milyon USDT. Bununla birlikte, bana bunun yine Sun’ın adresi olduğu hissini veriyor. (Sun’ın Şubat ve Nisan aylarında ETH satın almak için kullandığı adres, yeni oluşumdan sonra CoinSecurity’den büyük miktarlarda ETH ve stablecoin toplamak için kullandığı adresle aynı).

Jupiter (JUP Coin), Jito Bundle’lara dayalı bahşiş özelliğini başlattı

Jupiter (JUP Coin), Takas işlevinde Jito Paketlerine dayalı bir bahşiş işlevi başlatacağını duyurdu. Bu, kullanıcıların MEV saldırılarından kaynaklanan kayıpları en aza indirmelerine yardımcı olacak. Kullanıcıların bir takas yapmadan önce Jupiter (JUP Coin) arayüzünde “Jito Tip” seçeneğini seçmeleri yeterli. Böylece, işlem doğrudan Jito doğrulayıcısına gidecek ve karşı taraf bahşişi alacak. Ayrıca, talep genel RPC’den geçmeden doğrudan Solana’da yayınlanacak. Bu, işlemin Solana Blockchain’e girmeden önce MEV fırsatları arayanlardan gizli kalmasını sağlıyor. Böylece MEV tarafından saldırıya uğrama olasılığını en aza indiriyor.

Robinhood, Polygon topluluğu için önemli bir duyuru yayınladı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Polygon (MATIC) soluk performans sergiliyor. Buna rağmen, 2024 yılının 2. çeyreğinin başları, on-chain kayıtlar ve entegrasyonlar açısından Polygon (MATIC) için çok verimli geçti. Ana akım bir multi-chain ticaret uygulaması olan Robinhood Wallet, artık Polygon’un proof-of-stake (PoS) ağında cross-chain takasları destekliyor. Bu arada, söz konusu açıklamayı Polygon ekibi bugün paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x